Dokumentum másolatok

Indította Csernussi Gábor, 2021 január 15, 13:27:41

Előző téma - Következő téma

Csernussi Gábor

Még teljesen kezdő vagyok az itteni adatbázisok kutatásában,ezért kérek ilyen jellegű segítséget.

Azt hallottam, hogy az anyakönyvek, stb egész lapjai i elérhetők valamilyen formában,nem csak a kivonatok.

A kivonatoknál van valamilyen utalás, hogy merre menjek, de ott egy külföldi oldal jön be, ahol magyar adat nem igen van,és új kérdéseket tesz fel.

Van rá egyáltalán lehetőség ?

Előre is köszönöm !

Skoumal Krisztián

Kedves Gábor,

nem egészen világos a
Idézetet írta: Pelso Dátum 2021 január 15, 13:27:41de ott egy külföldi oldal jön be, ahol magyar adat nem igen van,és új kérdéseket tesz fel
mondatod, esetleg ha az oldal nevét elárulnád, netán linket adnál, hogy tudjuk, miről is beszélsz?

Az anyakönyvek egész lapjai a FamilySearch oldalon keresztül tekinthetők meg és tölthetők le, ahová ingyenes regisztráció szükséges, majd belépni az oldalra, megkeresni vagy az indexelt állományban vagy a katalóguson keresztül, hogy mit szeretnél, és ha fényképezőgép van mellette, akkor tudod nézegetni a lapokat.
Ha filmtekercset látsz mellette, azt is lehet éppen, ehhez itt találsz segédletet


Üdv
Krisztián

ui. Ha a fórumbeállításokban lennél kedves módosítani a megjelenő neved a rendes nevedre, megköszönnénk. Én is csak azért tudom a keresztneved, mert adminként ellenőriztem a jogosultságodat a regisztrációdnál.

Csernussi Gábor


Kedves Krisztián

köszönöm a választ, és a türelmet !

Beregisztráltam , igyekszem megtanulni.

De a user name megváltoztatásánál elakadtam, hol tudom megtenni :

Köszönettel:
Gábor

Skoumal Krisztián

Kedves Gábor,

A Fórum Súgó 2.1. pontja alatt található

Üdv
Krisztián

Csernussi Gábor


Kedves Krisztián,

megváltoztattam...

Gábor